CatalaCastella
altres idiomes (traduccions automàtiques)
Inici  |  Contactar  |  Informació  |  Cercar
   
LOGO
International email
   
Pla Territorial
Carpeta Ciutadana
Consultas,Quejas,sugerencias y felicitaciones
Avisa'ns dels desperfectes
Biblioteca
Arxiu Municipal
Mediambient
Colegio Publico
Molí de baix
Escola Municipal d'Ensenyaments Artístics
DRETA
L'AjuntamentDepartamentsLa CiutatTurismeL'AgendaGovern Obert

Vista per mes

Agenda de la batlessa

Calendari
anterior2016siguiente
anteriorAgostsiguiente
dildimdixdijdivdisdiu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
00:30 Focs artificials
07:00 Reunions internes
07:30 Reunió interna
07:30 Reunions internes
08:30 Associació comerciants de Sant Lluís
08:30 Equip de Govern
08:30 Equip de govern
08:30 Equip de govern
08:30 Equip de govern
08:30 Equip de govern
08:30 Equip de govern
08:30 Preparació Festes Patronals
08:30 Presentació "I Clínic de Deporte y Salud"
08:30 Protocols Qualcada i actes posteriors
08:30 Reunions internes
08:30 Reunions internes
09:00 Atenció ciutadania
09:00 Reunions internes
09:00 Tallers del "I Clinic de Deporte y Salud"
09:30 Horts Socials
10:00 Atenció ciutadania
10:00 Atenció ciutadania
10:00 Atenció ciutadania
10:00 Junta de Seguretat Local
10:00 Reunió coordinació cursa "Lluna Plena"
10:00 Reunions internes
10:00 Reunions internes
10:00 Visita obres CEIP Sa Garriga
10:00 Visita obres CEIP Sa Garriga
10:30 Atenció ciutadania
10:30 Visita obres CEIP Sa Garriga
11:00 Actes Festes Patronals
11:00 Atenció ciutadania
11:00 Reunió coordinació festes
11:00 Reunions festes
11:00 Roda de premsa
11:30 Reunions internes
11:50 Participació en les "24 Hores de Natació a benefici d'ASPANOB
12:00 AAVV Cala Torret
12:00 Atenció ciutadania
12:00 Atenció ciutadania
12:00 Visita obres CEIP Sa Garriga
12:30 Atenció ciutadania
12:30 Reunió preparació Festes Patronals
13:30 Junta de Govern Local
16:30 II Travessia nedant Biniancolla-Punta Prima
16:30 Torneig Tennis Taula
17:00 24 Hores de Natació a benefici d'ASPANOB
17:00 Protocols Qualcada i actes posteriors
18:00 I Trobada Skaters
18:30 Entrega diplomes "Compta amb jo"
18:30 Lliurament Trofeus Torneig Escacs
19:30 Actes Festes Patronals
19:30 Cursa Popular Atletisme
19:45 Lliurament Trofeus Torneig de Petanca
19:45 Pregó Infantil
20:00 Assemblea de Caixers
20:00 Assemblea extraordinària caixers
20:00 Bereneta i Ball Jubilats
20:00 Nit Pregonera
20:00 Reunions festes
20:30 Desfilada de Carrosses i comparses
20:30 Pregó de les festes de Sant Llorenç.
21:00 III Cursa Lluna Plena
21:00 Sopar de veïns c/ Lannion
21:35 Lliurament Trofeus partit de Futbol de Festes de Sant Lluís
24:00 Traca


** Per motius de canvis d'agenda de darrera hora, pot ser que algunes reunions no se publiquin fins que l'acte hagi passat. Algunes de les reunions no consten per protecció de dades o de la intimitat